آخرین مجوزهای دفتر جشنواره‌های سازمان سینمایی اعلام شد – اخبار سینمای ایران و جهان
آخرین مجوزهای دفتر جشنواره‌های سازمان سینمایی اعلام شد – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: دفتر جشنواره‌ها و همکاری‌های بین الملل سازمان سینمایی مجوز برگزاری سومین دوره جشنواره ملی تسنیم ( با مضامین قرآنی) و مجوز برگزاری شصت و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان (شبدیز) را صادرکرد. به گزارش سینماپرس، دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری […]

سروش سینما :

سینماپرس: دفتر جشنواره‌ها و همکاری‌های بین الملل سازمان سینمایی مجوز برگزاری سومین دوره جشنواره ملی تسنیم ( با مضامین قرآنی) و مجوز برگزاری شصت و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان (شبدیز) را صادرکرد.

به گزارش سینماپرس، دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری سومین دوره جشنواره ملی تسنیم (با مضامین قرآنی) مجوز برگزاری این جشنواره را از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ دی ۹۷ در شهر مشهد به دبیری جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی صادر کرد.

همچنین با صدور مجوز برگزاری شصت و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان (شبدیز) از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ اسفند ۹۷ در شهر کرمانشاه به دبیری رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با رعایت آیین نامه هیات وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم، اسلاید و ویدیو موافقت شد.

[ad_2]

Source link