آخرین وضعیت جسمانی داریوش اسدزاده – اخبار سینمای ایران و جهان
آخرین وضعیت جسمانی داریوش اسدزاده – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری ضمن تشریح وضعیت جسمانی خود پس از بستری در بیمارستان، زمان ترخیص خود را نامعین اعلام کرد.  داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که مدتی است در بیمارستان بستری شده است درباره وضعیت جسمانی و روند درمانی خود گفت: حدود ۱۵ روز پیش یک […]

سروش سینما :

سینماپرس: داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری ضمن تشریح وضعیت جسمانی خود پس از بستری در بیمارستان، زمان ترخیص خود را نامعین اعلام کرد.

 داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که مدتی است در بیمارستان بستری شده است درباره وضعیت جسمانی و روند درمانی خود گفت: حدود ۱۵ روز پیش یک جراحی به دلیل ابتلا به سرطان داشتم که این عمل انجام شد اما بعد از اینکه به خانه آمدم به دلیل احساس درد شدید مجددا به بیمارستان بازگشتن.

اسدزاده ادامه داد: در مراجعه مجدد متوجه ابتلا به ذات‌الریه شدیم که به دلیل آن دچار عفونت، تب و… شده بودم. اطلاع از این بیماری منجر به بستری مجدد من شد.

وی در پایان گفت: وضعیت جسمانی من به نسبت روزهای گذشته خوب است با این وجود پزشکان زمان مشخصی برای مرخص شدنم به من اعلام نکرده‌اند و نمی دانم تا کی باید در بیمارستان بمانم.

*مهر

[ad_2]

Source link