آغاز تولید تله فیلم «راز برلین» در اراک
آغاز تولید تله فیلم «راز برلین» در اراک

به سفارش شبکه آفتاب و حمایت معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، تولید تله فیلم «راز برلین» در اراک کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، به سفارش شبکه آفتاب و حمایت معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، مرحله تولید تله فیلم ۹۰ دقیقه ای «راز برلین» با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی، دبیقی مدیرکل صدا و سیمای استان و جمعی از مدیران فرهنگی در اراک آغاز شد.

تله فیلم ۹۰ دقیقه ای «راز برلین» به تهیه کنندگی سعید مرادی و کارگردانی سامان مراد حسینی با ساختاری نمایشی و محوریت دینی و ۲۰ روز تلاش عوامل جهت پیش تولید و همچنین ۱۵ روز برای تولید، با حضور در بیش از ۲۰ لوکیشن مختلف، تهیه و تولید و به زودی از شبکه یک سیما و شبکه استانی آفتاب روی آنتن خواهد رفت.

این پروژه با حضور بازیگرانی چون فریبا جدی کار، سیامک اطلسی، نیلوفر شهیدی، فرخنده فرمانی زاده، لیدا عباسی، امیر کرمی، جعفر طریقتی، پوریا رضایی و نیز نویسندگی محسن جسور و کارگردانی سامان مرادحسینی تولید می شود.

از دیگر عوامل این پروژه می توان به مدیر تصویربرداری: پویان آقابابایی، مدیر صدابرداری: هادی سلیمان زاده، طراح چهره پردازی: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس صدرا صدری، مدیر تولید سعید عطایی، مدیر تدارکات: محمد وطن چی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر رونقی، عکاس و تصویربردارپشت صحنه: مهدی عباسی، تدوین منوچهر صانعی، صداگذار: هادی افشار، موسیقی رضا خسروی، اصلاح رنگ و نور: هاله گرجی، منشی صحنه: کیمیا نوری و ناظر کیفی داریوش منتظری اشاره کرد.

داستان این تله فیلم، از این قرار است که مانیا، دختری از ارامنه شهر اراک به تازگی پدر خود را بر اثر سرطان در شهر برلین آلمان از دست داده است. پس از مراسم چهلم پدر در مواجهه عمه خود با مادر و عمویش، پیرامون سهم الارث خانواده متوجه می شود که نام اصلی او فاطیما بوده است.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : مهر