آغاز طرح مبارزه با تکثیر و توزیع محصولات غیرمجاز در استان البرز – اخبار سینمای ایران و جهان
آغاز طرح مبارزه با تکثیر و توزیع محصولات غیرمجاز در استان البرز – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: مدیر امور استان‌های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری از طرح مبارزه با تکثیر و توزیع محصولات غیرمجاز فرهنگی در استان البرز به مدت یکماه خبر داد. به گزارش سینماپرس، نادر معماری مدیر امور استان های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری افزود: با هماهنگی […]

سروش سینما :

سینماپرس: مدیر امور استان‌های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری از طرح مبارزه با تکثیر و توزیع محصولات غیرمجاز فرهنگی در استان البرز به مدت یکماه خبر داد.

به گزارش سینماپرس، نادر معماری مدیر امور استان های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری افزود: با هماهنگی اداره کل ارشاد استان البرز، فرماندهی نیروی انتظامی استان، اداره اماکن و پلیس امنیت اخلاقی استان طرح مبارزه با تکثیر و توزیع محصولات غیرمجاز فرهنگی در استان البرز از تاریخ ۲۸/۸/۹۷ آغاز و به مدت یکماه ادامه پیدا خواهد کرد.

معماری تاکید کرد: در نخستین روز این طرح، در برخورد با متخلفین منطقه فردیس کرج نسبت به جمع آوری بیش از ۴ هزار نسخه DVD غیرمجاز اقدام و به ۲ واحد صنفی اخطار پلمپ داده شد.

لازم به ذکر است؛ عموم مردم می توانند در صورت مشاهده فعالیت متخلفین با ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری تماس گرفته و تخلف را گزارش نمایند.

[ad_2]

Source link