ادامه فیلم برداری «فریدِ؟ میگه ساعت هشت» با حضور بازیگران جدید – اخبار سینمای ایران و جهان
ادامه فیلم برداری «فریدِ؟ میگه ساعت هشت» با حضور بازیگران جدید – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: با ادامه فیلم برداری فیلم سینمایی «فریدِ؟ میگه ساعت هشت» به کارگردانی مسعود فرجام و تهیه کنندگی پیمان راد در تهران، بازیگران جدیدی به این پروژه سینمایی اضافه شدند. به گزارش سینماپرس این فیلم سینمایی با حضور بازیگرانی همچون: آذرخش فراهانی، روشنک گرامی، سام حسامی، الهه افشاری، آزاده سدیری و شقایق […]

سروش سینما :

سینماپرس: با ادامه فیلم برداری فیلم سینمایی «فریدِ؟ میگه ساعت هشت» به کارگردانی مسعود فرجام و تهیه کنندگی پیمان راد در تهران، بازیگران جدیدی به این پروژه سینمایی اضافه شدند.

به گزارش سینماپرس این فیلم سینمایی با حضور بازیگرانی همچون: آذرخش فراهانی، روشنک گرامی، سام حسامی، الهه افشاری، آزاده سدیری و شقایق فراهانی مقابل دوربین رفته و به تازگی «آرش رمضانی» به عنوان بازیگر جدید به این پروژه اضافه شده است.

رمضانی که پیش از این در فیلم «به وقت طلاق» ایفای نقش کرده، در دومین تجربه سینمایی خود نقش کاراکتر «موتور سوار» را ایفاء می¬کند. این بازیگر ۳۰ ساله بازیگری را در آموزشگاه¬های هنری برسام، پلاتو و صحنه آبی گذرانده و حالا در این فیلم نقش یک موتور سوار را ایفاء می¬کند که در روند داستان حضوری موثر دارد.

به گفته راد این فیلم حال و هوایی اجتماعی و جوانانه دارد و قصه آن، روایت و برشی از دو شب زندگی پنج جوان است که بر اساس تصمیم¬ها و انتخاب¬های غلط سرنوشت نافرجامی را برای خود رقم می زنند.

تمامی صحنه¬های این فیلم در شب رخ می¬دهد و گروه سازنده از روز گذشته پس از پشت سر گذاشتن جلسات فیلم برداری در بوستان جنگلی کوهسار، فیلم برداری این فیلم را در لوکیشن ثابت این فیلم در خانه-ای قدیمی دنبال می¬کنند.

این فیلم با سرمایه گذاری کامل بخش خصوصی تولید می¬شود و تمامی صحنه های آن در تهران مقابل دوربین خواهد رفت و پیش بینی می¬شود تا اواسط دی ماه فیلم برداری آن طول بکشد.

«مسعود فرجام» کارگردان سی و یک ساله این فیلم از سال ٨٨ فعالیت خود در سینما را آغاز کرده است. او دانش آموخته کلاس تدوین فیلم از مرکز هنرهای نمایشی کالیفرنیا است و علاوه بر حضور در تیم تدوین بیش از بیست فیلم و سریال، به صورت مستقل یازده فیلم کوتاه را تدوین کرده و برای سریال ها و فیلم های مختلف همچون: فصل فراموشی فریبا، نفس، کیمیا و خاک، اوسنه پادشاهی، راه طولانی خانه تریلر و فیلم پشت صحنه ساخته است. فرجام بیش از ده جایزه بین المللی در حوزه تدوین و ساخت تریلر کسب کرده و تجربه¬هایی را در سطح بین المللی به ثبت رسانده که از جمله آن ها می¬توان به تدوین  فیلم «ناخواسته محصول سوئد»، تدوین مستند «بوسه بر کشور» محصول مشترک هلند و کوبا ۲۰۱۸، تدوین مستند «خارجی» محصول هلند ٢٠١٧ و… اشاره کرد. فرجام همچنین فیلم کوتاه «باد ما را با خود خواهد برد» را تیر ماه سال ۱۳۹۵ در ستایش عباس کیارستمی ساخته است.

در ساخت این فیلم «عباس رافعی» در مقام مشاور پروژه، این فیلم را همراهی می کند. «امیر پرهیزکار مجری طرح»، «علیرضا رضایی مدیر تولید»، «شاهین غلامرضایی و امیر کرباسچی برنامه ریز»، «امیر کرباسچی دستیار اول کارگردان»، «وحید عزیزی دستیار دوم کارگردان»، «نرگس امتیازی دستیار سوم کارگردان»، «سعید براتی فیلمبردار»، «حسین مجد طراح صحنه»، «پردیس رافعی طراح لباس»، «مسعود شاهوردی صدابردار»، «مهرداد قلی پور طراح چهره پردازی»، «جواد حقیقی آهنگساز»»،حسن ایزدی جلوه‌های ویژه»، «سیما محمدی عکاس»، «مهسا بهشتی فیلم بردار پشت صحنه» و «قربان صادقی مدیر تدارکات» از دیگر عوامل این فیلم هستند.

[ad_2]

Source link