اعلام فراخوان جایزه «دوست آسمانی من» در نهمین جشنواره «عمار» – اخبار سینمای ایران و جهان
اعلام فراخوان جایزه «دوست آسمانی من» در نهمین جشنواره «عمار» – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس:گروه فرهنگی شهید هادی فراخوان جایزه «دوست آسمانی من» را برای بهترین اثر جشنواره «عمار» با موضوع شهید ابراهیم هادی اعلام کرد. به گزارش سینماپرس، در بخش فراخوان‌های مردمی جشنواره مردمی فیلم «عمار» گروه فرهنگی شهید هادی فراخوان جایزه «دوست آسمانی من» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع شهید ابراهیم […]

سروش سینما :

سینماپرس:گروه فرهنگی شهید هادی فراخوان جایزه «دوست آسمانی من» را برای بهترین اثر جشنواره «عمار» با موضوع شهید ابراهیم هادی اعلام کرد.

به گزارش سینماپرس، در بخش فراخوان‌های مردمی جشنواره مردمی فیلم «عمار» گروه فرهنگی شهید هادی فراخوان جایزه «دوست آسمانی من» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع شهید ابراهیم هادی اعلام کرد.

دبیرخانه نهمین جشنواره «عمار» در کنار بخش رقابتی خود در بخش جدید فراخوان‌های مردمی از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

دبیرخانه جشنواره «عمار» تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ از فراخوان‌های جدید استقبال می‌کند. فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

همچنین در بخش رقابتی جشنواره، علاقه‌مندان تا ۵ آذر ماه فرصت دارند آثار خود در سایت AmmarFilm.ir ثبت و تا ۱۰ آذر ماه تحویل دبیرخانه این جشنواره دهند.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link