اهدای جایزه یک عمر دستاورد جشنواره «کرالا» به مجیدی – اخبار سینمای ایران و جهان
اهدای جایزه یک عمر دستاورد جشنواره «کرالا» به مجیدی – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: بیست و سومین جشنواره فیلم «کرالا» با اهدای جایزه یک عمر دستاورد هنری به «مجید مجیدی»، از این کارگردان تجلیل کرد. به گزارش سینماپرس به نقل از منابع خبری هند، مجید مجیدی کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس مشهور ایرانی جایزه یک عمر دستاورد جشنواره فیلم «کرالا» را دریافت کرد. مجیدی که رییس […]

سروش سینما :

سینماپرس: بیست و سومین جشنواره فیلم «کرالا» با اهدای جایزه یک عمر دستاورد هنری به «مجید مجیدی»، از این کارگردان تجلیل کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از منابع خبری هند، مجید مجیدی کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس مشهور ایرانی جایزه یک عمر دستاورد جشنواره فیلم «کرالا» را دریافت کرد.

مجیدی که رییس هیات داوران بخش بین‌الملل بیست و سومین دوره جشنواره فیلم «کرالا» است، روز جمعه ۷ دسامبر (۱۶ آذر) جایزه یک عمر دستاورد جشنواره را دریافت کرد.

مجیدی در طول ۲۵ سال فعالیتش در عرصه فیلمسازی با فیلم‌هایی مانند «بچه‌های آسمان» (۱۹۹۷)، «رنگ خدا» (۱۹۹۹) و «آواز گنجشک‌ها» (۲۰۰۸) تحسین‌های بین‌المللی را برانگیخته است.

فیلم «همه می‌دانند» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی نیز پیش از این به عنوان فیلم افتتاحیه این جشنواره معرفی شده بود.

بیست و سومین دوره جشنواره فیلم «کرالا» بین روزهای ۷ تا ۱۴ دسامبر (۱۶ تا ۲۳ آذر) در شهر تریواندروم ایالت کرالا واقع در کشور هند برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link