اکران آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران – اخبار سینمای ایران و جهان
اکران آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: فیلم های برگزیده ۲ دوره اخیر جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران نمایش داده می شود. به گزارش سینماپرس، جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک که شصت و یکمین دوره خود را در ماه می سال ۲۰۱۹ برگزار می کند در همکاری با بخش بین الملل نخستین دوره جشنواره فیلم […]

سروش سینما :

سینماپرس: فیلم های برگزیده ۲ دوره اخیر جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران نمایش داده می شود.

به گزارش سینماپرس، جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک که شصت و یکمین دوره خود را در ماه می سال ۲۰۱۹ برگزار می کند در همکاری با بخش بین الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران در نظر دارد فیلم های برگزیده ۲ دوره اخیر خود را در بخش آثار بین الملل جشنواره به نمایش بگذارد.

جشنواره فیلم های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثر بخشی تبلیغات، تقویت ایده های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت هاd تولید کننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری، برپا خواهد شد.

این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ  ۲۹ بهمن تا یکم اسفند ماه برگزار می شود.

[ad_2]

Source link