اکران خصوصی «سرو زیر آب» در سینما آزادی – اخبار سینمای ایران و جهان
اکران خصوصی «سرو زیر آب» در سینما آزادی – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: انجمن صنفی شرکت‌ها و مؤسسات فیلمسازی ایران، روز چهارشنبه ۲۸ آذر ماه فیلم «سرو زیر آب» را با حضور عوامل سازنده و اصحاب رسانه در سینما آزادی به نمایش در می‌آورد. به گزارش سینماپرس، اکران خصوصی فیلم سینمایی «سرو زیر آب» با حضور عوامل سازنده فیلم و اصحاب رسانه روز چهارشنبه […]

سروش سینما :

سینماپرس: انجمن صنفی شرکت‌ها و مؤسسات فیلمسازی ایران، روز چهارشنبه ۲۸ آذر ماه فیلم «سرو زیر آب» را با حضور عوامل سازنده و اصحاب رسانه در سینما آزادی به نمایش در می‌آورد.

به گزارش سینماپرس، اکران خصوصی فیلم سینمایی «سرو زیر آب» با حضور عوامل سازنده فیلم و اصحاب رسانه روز چهارشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۹ در سینما آزادی برگزار می شود. این اکران توسط انجمن صنفی شرکت‌ها و مؤسسات فیلمسازی ایران «آیفیک» با حضور تهیه کننده و کارگردان و بازیگران فیلم در کنار سایر عوامل سازنده و جمعی از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور خبرنگاران و مطبوعات کشور برگزار خواهد شد.

قصد «آیفیک» از برگزاری این مراسم علاوه بر دیدن یک اثر دیگر از آثار دفاع مقدس، تجلیل از عوامل سازنده این فیلم است.

اکبر تحویلیان دبیر «آیفیک» معتقد است که تهیه آثار دفاع مقدس در این برهه از تاریخ سینمای ایران از ارزش والایی برخوردار است و باید به این نوع نگاه و تولیداتی از این دست احترام گذاشت.

[ad_2]

Source link