بررسی بهبود سبک زندگی با مهار وسواس در «روز خوش»
بررسی بهبود سبک زندگی با مهار وسواس در «روز خوش»

سروش سینما | برنامه «روز خوش» به موضوعات آسیب شناسی اجتماعی و بهبود سبک زندگی با مهار وسواس می پردازد. به گزارش روابط عمومی برنامه «روز خوش»، سید هادی معتمدی روانپزشک و آسیب شناس اجتماعی دوشنبه ۱۴ مهر در برنامه «روز خوش»، بهبود سبک زندگی با مهار وسواس را بررسی می کند. همچنین حامد ایرانشاهی پژوهشگر […]

سروش سینما | برنامه «روز خوش» به موضوعات آسیب شناسی اجتماعی و بهبود سبک زندگی با مهار وسواس می پردازد.

به گزارش روابط عمومی برنامه «روز خوش»، سید هادی معتمدی روانپزشک و آسیب شناس اجتماعی دوشنبه ۱۴ مهر در برنامه «روز خوش»، بهبود سبک زندگی با مهار وسواس را بررسی می کند.

همچنین حامد ایرانشاهی پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه نقشه تهران را بازخوانی می کند. الهام دارابی قصه گوی بین المللی نیز در رابطه با  قصه و قصه گویی گفتگو می کند.

آیتم «خوش مزه» این دوشنبه کیک پنیری را آموزش می دهد و در بخش «خوش و بش» سری به ویتامینه ها می زند.

آیتم «خوش قلم» نیز کتاب «سلام خداحافظ» اثر حسین پناهی را به علاقه مندان کتاب و کتابخوانی معرفی می کند.

برنامه «روز خوش» با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی – اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می‌کند صبحگاه ایرانی – اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبارو رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‌رسد.

مجله صبحگاهی «روز خوش» از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : سروش سینما