برگزاری اختتامیه جایزه پژوهش سال سینما در فرهنگستان هنر – اخبار سینمای ایران و جهان
برگزاری اختتامیه جایزه پژوهش سال سینما در فرهنگستان هنر – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد. به گزارش سینماپرس، مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال سه شنبه ۲۷ آذرماه ۹۷ ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن اجتماعات فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. در این مراسم به برترین پژوهش‌های سینمایی سال، در […]

سروش سینما :

سینماپرس: مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال سه شنبه ۲۷ آذرماه ۹۷ ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن اجتماعات فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

در این مراسم به برترین پژوهش‌های سینمایی سال، در قالب برترین پایان نامه دانشجویی، برترین پژوهش مستقل، برترین پژوهش خارجی، برترین مقاله علمی / پژوهشی، برترین مرکز پژوهشی و همچنین جایزه ویژه دبیر دومین دوره جایزه پژوهش نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

جهت‌دهی پژوهش‌ها و مطالعات سینمایی به سوی شناسایی موضوعات کلیدی و زیربنایی سینمای ایران برای تقویت رابطه با مخاطبان، تشویق و تقدیر از تلاش‌‌های علمی و پژوهشی استادان، دانشجویان، اندیشمندان و خبرگان دانشگاهی و مراکز پژوهشی که سهمی از مطالعات علمی و پژوهش‌های خود را به سینمای ایران اختصاص داده‌‌اند و تقویت ارتباط متقابل پژوهشگران دانشگاهی و دیگر مراکز علمی – پژوهشی، با سینماگران و دست‌اندرکاران سینمای ایران از جمله اهدافی این دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران بود.

[ad_2]

Source link