برگزاری کنفرانس تحلیلی «سینمای سوریه؛ سینمای مقاومت» – اخبار سینمای ایران و جهان
برگزاری کنفرانس تحلیلی «سینمای سوریه؛ سینمای مقاومت» – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: کنفرانس تحلیلی «سینمای سوریه؛ سینمای مقاومت» فردا در سومین روز برگزاری جشنواره فیلم «مقاومت» با حضور فیلمسازان و صاحب نظران سینمای سوریه در سینما فلسطین برگزار می‌شود. به گزارش سینماپرس، کنفرانس تحلیلی «سینمای سوریه؛ سینمای مقاومت» صبح چهارشنبه ۷ آذرماه جاری در سومین روز برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با حضور […]

سروش سینما :

سینماپرس: کنفرانس تحلیلی «سینمای سوریه؛ سینمای مقاومت» فردا در سومین روز برگزاری جشنواره فیلم «مقاومت» با حضور فیلمسازان و صاحب نظران سینمای سوریه در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

به گزارش سینماپرس، کنفرانس تحلیلی «سینمای سوریه؛ سینمای مقاومت» صبح چهارشنبه ۷ آذرماه جاری در سومین روز برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با حضور فیلمسازان و صاحب نظران سینمای سوریه در مجموعه سینمایی فلسطین برگزار می‌شود.

در این کنفرانس سلما مصری بازیگر فیلم سینمایی «بازمانده»، مراد شاهین رئیس سازمان سینمایی سوریه و عوض قدور کارگردان سینِما به تحلیل و تبیین جایگاه، شاخصه‌ها و افق سینمای سوریه می‌پردازند و پیرامون نسبت آن با سینمای مقاومت صحبت می‌کنند.

بر پایه این خبر؛ این کنفرانس با حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی و خبرنگاران پیش‌بینی شده و همه علاقمندان می‌توانند در این کنفرانس حضور یابند.

[ad_2]

Source link