بساز و بفروش سینمایی به روایت نیکی کریمی + فیلم – اخبار سینمای ایران و جهان
بساز و بفروش سینمایی به روایت نیکی کریمی + فیلم – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: نیکی کریمی در گفت‌وگو با برنامه اینترنتی «مولن روژ» عنوان کرد: من اسم وضعیت امروز سینمای ایران را می‌گذارم بساز و بفروش سینمایی. یعنی بدین صورت که حتی تعدادی از عوامل فیلم مثل بازیگران در این بساز بفروشی سرمایه گذاری می‌کنند و الان حتی سودش از ساخت یک برج در مناطق […]

سروش سینما :

سینماپرس: نیکی کریمی در گفت‌وگو با برنامه اینترنتی «مولن روژ» عنوان کرد: من اسم وضعیت امروز سینمای ایران را می‌گذارم بساز و بفروش سینمایی. یعنی بدین صورت که حتی تعدادی از عوامل فیلم مثل بازیگران در این بساز بفروشی سرمایه گذاری می‌کنند و الان حتی سودش از ساخت یک برج در مناطق خوب بیشتر است!

به گزارش سینماپرس؛ نیکی کریمی بازیگر و کارگردان سینما، گفت: «سینما شده بساز بفروش، امروز فیلمسازی از برج‌سازی سودآور‌تر است!» کریمی می‌گوید: «هیچ خلاقیتی پشت سینمای ایران نیست تا آنجا که جایگاه درجه بندی فیلم‌ها تغییر کرده است. یک زمانی فیلم‌ها در چند سطح طبقه‌بندی می‌شدند و فیلم‌هایی که با هدف سرگرمی و سود آوری ساخته می‌شدند در انتهای فهرست قرار می‌گرفتند و نما‌های خوب تنها از فیلم‌های سری الف. دیده می‌شد.» اشاره نیکی کریمی به سودآوری ساخت فیلم در سینما، مسئله جدیدی نیست. در سال‌های اخیر برخی از چهره‌های غیرسینمایی با سرمایه‌های میلیاردی به سینما ورود پیدا کرده‌اند؛ سرمایه‌هایی که از نظر اهالی سینما منبع آن‌ها مورد تأیید نیست و به اصطلاح معروف، پول‌های شبهه ناک به شمار می‌روند.

[ad_2]

Source link