بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی» را آغاز کرد/ پرویز آبنار صداگذار شد – اخبار سینمای ایران و جهان
بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی» را آغاز کرد/ پرویز آبنار صداگذار شد – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی « ایده اصلی» با کارگردانی آزیتا موگویی، بهزاد عبدی آهنگسازی و پرویز آبنار صداگذاری این فیلم را به عهده گرفتند . به گزارش سینماپرس و به نقل از مشاور رسانه ای این اثر سینمایی با آزیتا موگویی،  بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی»  را آغاز کرد. با پایان فیلمبرداری فیلم […]

سروش سینما :

سینماپرس: با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی « ایده اصلی» با کارگردانی آزیتا موگویی، بهزاد عبدی آهنگسازی و پرویز آبنار صداگذاری این فیلم را به عهده گرفتند .

به گزارش سینماپرس و به نقل از مشاور رسانه ای این اثر سینمایی با آزیتا موگویی،  بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی»  را آغاز کرد.

با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «ایده اصلی» با کارگردانی آزیتا موگویی، بهزاد عبدی آهنگ سازی و پرویز آبنار صداگذاری این فیلم را به عهده گرفتند.   

بهرام رادان، مریلا زارعی ، هانیه توسلی و با حضور پژمان جمشیدی و هنرمندی مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر بازیگران اصلی این فیلم هستند .

آزیتا موگویی که پس از «تراژدی»  دومین کارگردانی خود را تجریه میکند، تلاش دارد «ایده اصلی»  را برای حضور در سی و هفتمین جشنوارهٔ فیلم فجر آماده کند.

[ad_2]

Source link