تهدید میهمان آمریکایی جشنواره فیلم «مقاومت» از سوی سفارت رژیم صهیونیستی + سند – اخبار سینمای ایران و جهان
تهدید میهمان آمریکایی جشنواره فیلم «مقاومت» از سوی سفارت رژیم صهیونیستی + سند – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: دن کوهن مستندساز، روزنامه نگار و خبرنگار RT America در واشنگتن، در آستانه سفرش به ایران برای شرکت در جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» از سوی سفارت رژیم صهیونیستی در آمریکا مورد اهانت و تهدید قرار گرفت. به گزارش سینماپرس؛ در سفارت رژیم صهیونیستی در آمریکا خطاب به وی گفته شد: { […]

سروش سینما :

سینماپرس: دن کوهن مستندساز، روزنامه نگار و خبرنگار RT America در واشنگتن، در آستانه سفرش به ایران برای شرکت در جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» از سوی سفارت رژیم صهیونیستی در آمریکا مورد اهانت و تهدید قرار گرفت.

به گزارش سینماپرس؛ در سفارت رژیم صهیونیستی در آمریکا خطاب به وی گفته شد:

{ اه. تو باعث رسوایی همه آمریکایی‌ها و یهودی‌ها هستی! انگار که اختلال حواست (یا دوگانگی اعتقادی) باعث ریتوییت شدنت توسط بنیانگذار انتفاضه الکترونیک شده، نه؟}

در این خبر آمده است: این مستندساز آمریکایی پیش از پیوستن به شبکه تلویزیونیRT، همکاری گسترده‌ای با بسیاری از رسانه‌های تلویزیونی و اینترنتی در مورد فلسطین داشته است.  وی با مستند «کشتن غزه» فیلمی جنجالی که او به همراه مکس بلومنتال ساخته است در این دوره جشنواره مقاومت حضور دارد. با وجود آنکه کوهن و بلومنتال هر دو یهودی هستند، اما جشنواره فیلم‌های یهودی آتلانتا، اجازه شرکت این مستند در بخش مسابقه خود را به آنها نداد.

 مستند «کشتن غزه»، روایت‌گر شرایط سخت زندگی اهالی غزه تحت محاصره صهیونیست هاست که در جریان حمله اسرائیل به غزه در سال ۲۰۱۴ساخته شده است.

[ad_2]

Source link