توزیع سریال «موچین» به بعد از تعطیلات نوروز موکول شد
توزیع سریال «موچین» به بعد از تعطیلات نوروز موکول شد

سریال «موچین» پس از تعطیلات نوروز ۹۹ وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، سریال «موچین» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی میثم آهنگری در حال حاضر در آخرین مراحل فنی قرار دارد و به احتمال فراوان پس از اتمام تعطیلات نوروز ۹۹ وارد شبکه نمایش می‌شود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، سریال «موچین» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی میثم آهنگری در حال حاضر در آخرین مراحل فنی قرار دارد و به احتمال فراوان پس از اتمام تعطیلات نوروز ۹۹ وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
پیش‌تر قرار بود اولین قسمت این سریال از اسفند ۹۸ توزیع شود که با توجه به طولانی شدن مراحل مونتاژ، صداگذاری و ساخت موسیقی، پخش و توزیع آن مقداری به تعویق افتاد.
مرجانه گلچین، حمید لولایی، پوریا پورسرخ، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، شهره لرستانی، امین چنارانی، افشین غیاثی، و آشا محرابی و رابعه اسکویی، رز رضوی (با حضور) علی صادقی و امیر نوری بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند. رضا توکلی، بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر، افشین سنگ‌چاپ، ساعد هدایتی، مجید شهریاری، سعیده عرب، محمد فیلی، گلشید بهاری، علی موسویان نیز به عنوان بازیگر مهمان در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.
در خلاصه داستان «موچین» به نویسندگی مشترک حسین تبریزی و سیدعلی موسویان آمده: انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم‌های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم… .

  • نویسنده : حامد هاشمی