جایزه مردمی «شهدای هویزه» در جشنواره «عمار» – اخبار سینمای ایران و جهان
جایزه مردمی «شهدای هویزه» در جشنواره «عمار» – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: ستاد یادواره شهدای هویزه و چهل و سه شهید جهادگر شهرستان سبزوار، جایزه‌ای با عنوان جایزه مردمی «شهدای هویزه» را برای بهترین اثر جشنواره فیلم «عمار» با موضوع «شهدای هویزه» اعلام کرد. به گزارش سینماپرس، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، ستاد یادواره شهدای هویزه و چهل و سه شهید […]

سروش سینما :

سینماپرس: ستاد یادواره شهدای هویزه و چهل و سه شهید جهادگر شهرستان سبزوار، جایزه‌ای با عنوان جایزه مردمی «شهدای هویزه» را برای بهترین اثر جشنواره فیلم «عمار» با موضوع «شهدای هویزه» اعلام کرد.

به گزارش سینماپرس، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، ستاد یادواره شهدای هویزه و چهل و سه شهید جهادگر شهرستان سبزوار خراسان رضوی، جایزه‌ای با عنوان جایزه مردمی «شهدای هویزه» برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «شهدای هویزه» اعلام کرد.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… ازجمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

دبیرخانه جشنواره عمار تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ از فراخوان‌های جدید استقبال می‌کند و فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link