جزییات تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» اعلام شد
جزییات تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» اعلام شد

ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» به رهبری امیرپدرام طاهریان روز دوشنبه بیست و یکم مردادماه در تالار وحدت تهران تازه‌ترین کنسرت خود را برگزار می‌کند.

کنسرت ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» به رهبری امیرپدرام طاهریان ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه بیست و یکم مرداد ماه در تالار وحدت تهران میزبان علاقه‌مندان موسیقی است.

در این اجرا ضمن اجرای اثر «چهارفصل» ویوالدی، آثاری از  یوهان نِپوموک هومِل آهنگساز و نوازنده اتریشی که سبک موسیقی او منعکس‌کنندهٔ دوران انتقالیِ موسیقی کلاسیک به رومانتیک است برای مخاطبان اجرا می شود. این در حالی است که اجرای آثاری از  ادوارد گریگ آهنگساز نروژی بخش دیگر این برنامه را تشکیل می دهد.

مریم مدنی نوازنده ویولن، شکیبا خسروی نوازنده ویولن، علی علیزاده نوازنده ویولن، کیمیا عباسی نوازنده ویولن و معین جلیلیان نوازنده ویولا گروه سولیست‌های ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» در کنسرت پیش رو هستند.

ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» در سال ۱۳۸۵ توسط امیرپدرام طاهریان بنیانگذاری شد.

این ارکستر نخست در قالب ارکستر سازهای زهی فعالیت خود را آغاز کرد و سپس به اجرای رپرتوارهای ارکسترال پرداخت. این ارکستر پیش از این در تالارهای وحدت، رودکی، حوزه هنری، آوینی، فرهنگسرای نیاوران و ارسباران اجرا داشته است.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : مهر