جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» در لبنان آغاز به کار می‌کند – اخبار سینمای ایران و جهان
جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» در لبنان آغاز به کار می‌کند – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» با حضور جمعی از مدیران فرهنگی و سینمایی، فیلمسازان و سینماگران ایرانی و لبنانی در لبنان آغاز به کار می‌کند. به گزارش سینماپرس، جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» در ادامه برگزاری همزمان در دیگر کشورها، در قالب هفته‌های فیلم «مقاومت» در راستای ترویج فرهنگ مقاومت و جهانی سازی […]

سروش سینما :

سینماپرس: جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» با حضور جمعی از مدیران فرهنگی و سینمایی، فیلمسازان و سینماگران ایرانی و لبنانی در لبنان آغاز به کار می‌کند.

به گزارش سینماپرس، جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» در ادامه برگزاری همزمان در دیگر کشورها، در قالب هفته‌های فیلم «مقاومت» در راستای ترویج فرهنگ مقاومت و جهانی سازی محصولات این گونه سینمایی در اولین گام، فردا دوشنبه ۱۲ آذر در شهر بیروت افتتاح می‌شود.

محمدعلی باشه آهنگر، سیدمحمود رضوی، محمدحسین مهدویان، محمد خزاعی، محمد حبیبی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، حسین صابری مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از جمله مدیران و فیلمسازان حاضر در این مراسم خواهند بود.

علاوه بر برنامه‌های متعدد و نمایش آثار مستند و کوتاه، ۴ فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر، «تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی، «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و «امپراطور جهنم» به کارگردانی پرویز شیخ طادی همزمان با جشنواره در بیروت به نمایش در می‌آیند.

جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» در ادوار برگزاری‌اش، تاکنون، موفق شده است ۴۷ هفته فیلم مقاومت را در کشورهای مختلف از جمله روسیه، قزاقستان، تاجیکستان، افغانستان، ترکیه، فنلاند، نیجریه، هند، سوریه، لبنان برگزار کند.

[ad_2]

Source link