جشنواره تئاتر فجر مجموعه‌ای قابل تحسین از تئاتر رنگارنگ کشور است
جشنواره تئاتر فجر مجموعه‌ای قابل تحسین از تئاتر رنگارنگ کشور است

سروش سینما/ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور در مجموعه تئاتر شهر گفت: جشنواره تئاتر فجر مجموعه‌ای قابل تحسین از تئاتر رنگارنگ کشور است.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور در تئاتر شهر گفت: جشنواره تئاتر فجر در این سال‌ها با قدمت و مشارکت گروه‌های نمایشی استان‌ها، ساختار مستحکم و قوام یافته‌ای پیدا کرده است. گروه‌های تئاتری در استان‌ها با تمام توان تلاش می‌کنند و بهترین آثار خود را برای در معرض قرار گرفتن و اجرای حرفه‌ای‌تر در جریان این رویداد قرار می‌دهند.

وی افزود: جشنواره تئاتر فجر مجموعه‌ای قابل تحسین از تئاتر رنگارنگ کشور است. از یک سو با مراجعه به جشنواره می‌توان وضعیت تئاتر در کشور را ارزیابی کرد و از سویی با ظرفیت استان‌ها آشنا شد. این که در بعضی از شهرها، گروه‌های نمایشی درخشش شگفت‌انگیزی داشته‌اند و بعدتر تئاتر در آن منطقه شکوفاتر شده است و این هنر، ظرفیت ابراز هنری و انگیزه بخشی را به طور ویژه داشته است. در یکسال گذشته به دلیل کرونا بسیاری از اجرا‌های تئاتر تعطیل شده است و خوشحالیم که با برگزاری جشنواره دوباره جان تازه‌ای به تئاتر بخشیده شده است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه تا ۲۰ بهمن در حال برگزاری است.

  • نویسنده : یوسفی
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران