سروش سینما | فیلم کوتاه داستانی «داوطلبین نقطه کور» به کارگردانی سیامک کاشف‌آذر آماده نمایش شد. به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه داستانی «داوطلبین نقطه کور» به کارگردانی و نویسندگی سیامک کاشف‌آذر آماده نمایش شد. این فیلم روایتگر یک گروه از پزشکان بدون مرز است که در مواجهه و رویارویی با نیروهای داعش، بر […]

سروش سینما | فیلم کوتاه داستانی «داوطلبین نقطه کور» به کارگردانی سیامک کاشف‌آذر آماده نمایش شد.

به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه داستانی «داوطلبین نقطه کور» به کارگردانی و نویسندگی سیامک کاشف‌آذر آماده نمایش شد.

این فیلم روایتگر یک گروه از پزشکان بدون مرز است که در مواجهه و رویارویی با نیروهای داعش، بر سر یک دوراهی قرار گرفته و باید تصمیم مهمی بگیرند.

در «داوطلبین نقطه کور» بازیگرانی چون امیررضا پیرهادی، مجید حداد، سوگند زره ساز، الهام سالاری، حامد نوروزی، شهریار نیک پیکران، محمدعلی وزیری و معراج کریم زاده نقش آفرینی کرده اند.

سایر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از تدوین: منوچهر صانعی، صداگذار: محمود موسوی نژاد، طراح گریم، صحنه و لباس: بابک کشن فلاح، فیلمبردار: آرش صادقی، صدابردار: امید قربانی، اصلاح رنگ و نور: فربد جلالی، دستیار اول کارگردان: ندا شعاع، عکس: زهرا پرست وند، تهیه کنندگان: سیامک کاشف آذر و مجید حداد.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : سروش سینما