دنزل واشنگتن سوژه این هفته شبکه نمایش شد
دنزل واشنگتن سوژه این هفته شبکه نمایش شد

سروش سینما/ شبکه نمایش این هفته فیلم‌های «دنزل واشنگتن» بازیگر اسکاری هالیوود را مرور خواهد کرد.

شبکه نمایش در بخش مرور آثار بازیگران، این هفته به فیلم هایی از دنزل واشنگتن می پردازد. این بازیگر برنده جایزه اسکار، با حضورش در فیلم های مختلف و با به تصویرکشیدن زندگی واقعی بعضی از شخصیت ها مثل مالکوم ایکس، رابین کارتر و … توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

این هفته به ترتیب فیلم های آنتوان فیشر، توقف ناپذیر، دو اسلحه، مالکوم ایکس، حصارها، مناظره و جان کیو که این بازیگر در آنها نقش آفرینی کرده است، در ساعت ٢١ پخش می‌شوند.

فیلم های بخش جذاب شبکه نمایش ساعت ۲۳ به ترتیب از شنبه تا جمعه ۱۲ دی ماه افتخارتامی موریس، قرارداد، دست شیطان، کنوک، همراه مرموز، محافظ و چ هستند.

فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب صد هزار دلار، اتاق سبز، گرسنه، نیوکلاس نیکلبی، دو مرد در شهر خواهند بود.

این شبکه در بخش موضوع منتخب هفتگی خود، به فیلم هایی با مضامین محیط زیست می پردازد.

همچنین در آستانه نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی»، امروز جمعه ۱۲ دی ماه فیلم سینمایی چ ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

تله فیلم و فیلم های ایرانی شبکه نمایش در هفته پیش رو فیلم های پلاگ، زنگ حساب، نیلا زنده است، مسیر روشن، لب دریا، منفی ۱۶۸ درجه و سیانور هستند که به ترتیب از شنبه ۶ تا ۱۲ دی ماه، در ساعت ۱۳ پخش خواهند شد.

در بخش موضوعی منتخب هفته، این شبکه بخش ساعت ١٩ خود را به پخش فیلم هایی با مضامین محیط زیست اختصاص داده است که به ترتیب فیلم های: نهنگ آزاد۲، معدن، آب ۱، آب ۲، جنگل بان جوان، عملیات جنگل و حامی گرگ روی آنتن می روند.

  • نویسنده : یوسفی
  • منبع خبر : ایرنا