دومین نشست خبری جشنواره «عمار» در پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان
دومین نشست خبری جشنواره «عمار» در پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: دومین نشست خبری نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» با حضور اهالی رسانه و مسئولان این جشنواره در محل پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود. به گزارش سینماپرس، دومین نشست خبری نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، فردا سه‌شنبه، ۴ دی ماه از ساعت ۱۳:۳۰ با حضور اهالی رسانه و مسئولان این جشنواره در محل […]

سروش سینما :

سینماپرس: دومین نشست خبری نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» با حضور اهالی رسانه و مسئولان این جشنواره در محل پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

به گزارش سینماپرس، دومین نشست خبری نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، فردا سه‌شنبه، ۴ دی ماه از ساعت ۱۳:۳۰ با حضور اهالی رسانه و مسئولان این جشنواره در محل پژوهشگاه رویان واقع در کاظم آباد، بنی هاشم برگزار می‌شود.

در این نشست که اهداف و برنامه‌های نهمین دوره این جشنواره اعلام می‌شود، نادر طالب‌زاده، دبیر، وحید جلیلی، مسئول شورای سیاست‌گذاری و سیدرسول منفرد، دبیر اجرایی این جشنواره حضور خواهند داشت.

گفتنی است نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، همزمان با ایام بزرگداشت حماسه مردمی «نه دی»، ۹ دی الی ۲۰ دی در تهران و دیگر نقاط کشور برگزار می‌شود. همچنین علاقمندان جهت دریافت و اکران فیلم‌های این جشنواره می‌توانند عبارت «ثبت نام» را به ۳۰۰۰۴۵۵۰ ارسال یا به Ekran.ammarfilm.ir مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link