«دونده» امیر نادری ۱۶ مرداد اکران می شود – اخبار سینمای ایران و جهان
«دونده» امیر نادری ۱۶ مرداد اکران می شود – اخبار سینمای ایران و جهان

[ad_1] سینماپرس: فیلم سینمایی «دونده» به کارگردانی امیر نادری، از تولیدات قدیمی کانون‌ پرورش ‌فکری کودکان و نوجوانان در باشگاه فیلم «هنر وتجربه» در شهرهای تهران، شیراز و اصفهان نمایش داده می‌شود. به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «دونده»  اثر ماندگار امیر نادری محصول سال ۱۳۶۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که به‌ تازگی ترمیم شده […]

[ad_1]

سینماپرس: فیلم سینمایی «دونده» به کارگردانی امیر نادری، از تولیدات قدیمی کانون‌ پرورش ‌فکری کودکان و نوجوانان در باشگاه فیلم «هنر وتجربه» در شهرهای تهران، شیراز و اصفهان نمایش داده می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «دونده»  اثر ماندگار امیر نادری محصول سال ۱۳۶۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که به‌ تازگی ترمیم شده و در رویدادهای مختلف سینمایی نمایش داده می‌شود.

پیش از این نیز «دونده» به همراه برخی دیگر از آثار به‌ یادماندنی کانون در سی‌ و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، به نمایش درآمد که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

کانون با مشارکت سینمای «هنروتجربه» روز ۹ مرداد نیز انیمیشن‌های ترمیم‌شده  علی‌اکبر صادقی را در برنامه‌های باشگاه فیلم هنر و تجربه، به نمایش گذاشت.

نمایش فیلم «دونده» روز ۱۶ مرداد در پردیس سینمایی چهارسو تهران،  هنرشهر آفتاب شیراز  ساعت ۲۰ و پردیس سیتی‌سنتر اصفهان ساعت ۱۹ برای عموم علاقه‌ مندان رایگان خواهد بود.

[ad_2]

Source link