رابرت دنیرو وضعیت مقابله ترامپ با کرونا را «تراژدی شکسپیری» خواند
رابرت دنیرو وضعیت مقابله ترامپ با کرونا را «تراژدی شکسپیری» خواند

رابرت دنیرو که هر وقت درباره ترامپ صحبت می‌کند او را به باد انتقاد می‌گیرد، این‌بار شیوه مواجه ترامپ با ویروس کرونا را نادرست و تراژیک توصیف کرد.

به گزارش امپریال٬ رابرت دنیرو چهارشنبه شب با حضور در برنامه شبانه استیون کلبر به روشنی احساسات خود را درباره ترامپ و سیاست‌هایش نشان داد.

وی که از خانه در این برنامه شرکت کرده بود گفت: البته که ما می‌توانستیم بهتر دوام بیاوریم اگر این دیوانه، کارها را بهتر انجام می‌داد و به هشدارها توجه می‌کرد. هشدارهای خیلی خیلی زیادی وجود داشت و حالا این ما هستیم که داریم تاوانش را پس می‌دهیم.

دنیرو افزود: وضع می‌توانست بد باشد، شاید به نوعی؛ اما هرگز اینقدر بد نمی‌شد که حالا شده است.

این بازیگر در ادامه گفت پاسخ ترامپ در برابر شیوع کرونا وحشتناک بد بود و باور دارم که همه برنامه‌های ترامپ معطوف به انتخاب مجدد خودش برای ریاست جمهوری است.

وی بارها از واژه احمقانه استفاده کرد و گفت به‌عنوان یک بازیگر می‌توانم بگویم این یک وضعیت تراژیک شکسپیری است.

دنیرو که در پاسخ به حمله به نیویورک پس از ۱۱ سپتامبر جشنواره ترایبکا را راه انداخت تا روحیه مردم نیویورک عوض شود، با خواندن کرونا به عنوان یک تراژدی جهانی گفت: دیگر هیچ حرفی برای گفتن ندارم٬ من واقعاً آشفته هستم و باور نمی‌کنم جمهوری‌خواهان چرا در برابر همه کارهای وحشتناک ترامپ هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند و در برابر او نمی‌ایستند.

بازیگر سرشناس هالیوودی در ادامه از برنامه‌های اندرو کوئومو فرماندار نیویورک دفاع کرد و گفت او دارد کاری را انجام می‌دهد که رییس جمهور باید انجام دهد و می‌توانم حتی او را در مقام رییس جمهور هم ببینم.

دنیرو گفت اگر قرار شود فیلمی درباره مبارزه نیویورک و مقامات آن در برابر کرونا ساخته شود، دلش می‌خواهد نقش فرماندار را در آن بازی کند.

در برنامه شب بعد نیز فرماندار از دنیرو حمایت کرد و گفت چه کسی بهتر از این بازیگر فوق‌العاده که بخواهد نقش وی را بازی کند.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : مهر