رسول صدرعاملی به «خداحافظ دختر شیرازی» پیوست – اخبار سینمای ایران و جهان
رسول صدرعاملی به «خداحافظ دختر شیرازی» پیوست – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: رسول صدرعاملی در نقش خودش – کارگردان سینما – در فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» حضور پیدا کرد. به گزارش سینماپرس، رسول صدرعاملی کارگردان سینما، به تازگی در نقش خودش – کارگردان سینما – جلوی دوربین افشین هاشمی در فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» رفته است. فیلمبرداری این فیلم به زودی […]

سروش سینما :

سینماپرس: رسول صدرعاملی در نقش خودش – کارگردان سینما – در فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» حضور پیدا کرد.

به گزارش سینماپرس، رسول صدرعاملی کارگردان سینما، به تازگی در نقش خودش – کارگردان سینما – جلوی دوربین افشین هاشمی در فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» رفته است.

فیلمبرداری این فیلم به زودی به پایان خواهد رسید.

شبنم مقدمی، افشین هاشمی، حسین یاری و هومن برق‌نورد از بازیگران این فیلم هستند و به زودی بازیگران دیگری هم به این پروژه می‌پیوندند. همچنین سیاوش رمضانلو به‌عنوان دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز، احسان بیات‌فر دستیار کارگردان و افسانه حسینیان به عنوان منشی‌صحنه در این فیلم فعالیت دارند.

این فیلم به تهیه‌کنندگیِ فرشته طائرپور و سرمایه‌گذاری علی طلوعی یک عاشقانه‌ی مفرّح است که بر اساس یکی از برجسته‌ترین آثارِ کمدی‌نویسِ مشهورِ آمریکایی – نیل سایمون – توسط افشین هاشمی با فرهنگِ شوخِ ایرانی بازنویسی شده است.

در خلاصه داستان «خداحافظ دختر شیرازی» آمده: یکی از شیراز، یکی از آبادان، هردو در تهران! مجبورند فعلن باهم سر کنند تا محمودِ نارفیق را پیدا کنند.

[ad_2]

Source link