سال شبکه سه با «عصر جدید» تحویل می‌شود
سال شبکه سه با «عصر جدید» تحویل می‌شود

سروش سینما/ برنامه عصر جدید با حال و هوای بهاری روزهای پنج شنبه ۲۸ اسفند و جمعه ۲۹ اسفند از ساعت ۱۹ روی آنتن می رود. همچنین این برنامه شنبه ۳۰ اسفند از ساعت ۱۰ صبح، شروع سال جدید را جشن می گیرد.

برنامه های سیم آخر، عصرجدید، زوجی نو، ستاره ساز و شوخی شوخی در ایام نوروز با مخاطبان خود همراه می‌شوند. علاوه بر این برنامه ها، سریال لوتی وهمچنین ۱۵ فیلم سینمایی جدید برای پخش از شبکه سه در نظر گرفته شده است.

زوجی نو از ۳۰ اسفند هر شب ساعت ۱۹:۴۵با اجرای باربد بابایی همراه مخاطبان می شود. ستاره ساز از ۳۰ اسفند هر شب از ساعت ۲۳:۴۵ با جرای حسین اسدی و عباس قانع و با حضور داوران این مسابقه خداداد عزیزی، فیروز کریمی، سیروس دین محمدی و رضا شاهرودی فضای شاد ورزشی را به  تصویر می کشد.

سیم آخر با ساختاری متفاوت فصل جدید را آغاز می کند. در این مسابقه دو گروه همزمان با هم در ساختار جدید سیم آخر با هم رقابت می کنند.

شوخی شوخی با اجرای عبدالله روا همراه گروهی از هنرمندان حوزه صداپیشگی، گویندگی و نویسندگان طنز در ۱۳ برنامه در ایام نوروز روی آنتن شبکه سه سیما می رود. سمت خدا هر روز ساعت ۱۳:۱۵ با حضور کارشناسان برنامه میزبان مخاطبان خود است.

سریال امنیتی جاسوسی لوتی برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ انتخاب شده است و تقلای یکی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ضربه‌زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید. این سریال در ژانر امنیتی جاسوسی توسط جواد افشار کارگردانی شده و قرار است هر شب از شبکه سه سیما روی آنتن برود.  ۱۵ فیلم سینمایی جدید و متنوع نیز برای پخش در ایام نوروز آماده شده است .

  • نویسنده : شکیبا
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی سیما