سفر کارگردان سینمای هند به ایران – اخبار سینمای ایران و جهان
سفر کارگردان سینمای هند به ایران – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: «ماهش نارایان» کارگردان سینمای هند همزمان با برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به ایران سفر می‌کند. به گزارش سینماپرس، ماهش نارایان کارگردان سینمای هند همزمان با جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پنجم آذر ماه سالجاری به ایران می‌آید. وی با فیلم سینمایی «تیک آف» در بخش مسابقه بین‌الملل این رویداد سینمایی حضور […]

سروش سینما :

سینماپرس: «ماهش نارایان» کارگردان سینمای هند همزمان با برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به ایران سفر می‌کند.

به گزارش سینماپرس، ماهش نارایان کارگردان سینمای هند همزمان با جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پنجم آذر ماه سالجاری به ایران می‌آید. وی با فیلم سینمایی «تیک آف» در بخش مسابقه بین‌الملل این رویداد سینمایی حضور دارد.

وی با فیلم سینمایی «تیک آف» در بخش مسابقه بین‌الملل این رویداد سینمایی حضور دارد.

بر پایه این خبر، کارگردان فیلم «تیک آف» متولد ۱۹۸۲ که در ابتدا به کار تدوین مشغول بوده و نویسندگی کرده و «تیک آف» اولین فیلم سینمایی بلند اوست.

داستان فیلم سینمایی«تیک آف» به این شرح است: در سال ۲۰۱۴، و در جریان اشغال شهر تکریت عراق توسط داعش، گروهی از پرستاران هندی به دست داعش اسیر شدند. این فیلم بازنمایی از رنج‌های این پرستاران طی دوران اسارتشان است.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار«تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی»به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و سازمان های مختلف از  ۵ تا ۹ آذر ماه سالجاری به دبیری محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link