شب چهره ماندگار «مسعود جعفری جوزانی» برگزار می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان
شب چهره ماندگار «مسعود جعفری جوزانی» برگزار می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: شب چهره ماندگار «مسعود جعفری جوزانی» در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود. به گزارش سینماپرس، شب چهره ماندگار سینمای ایران «مسعود جعفری جوزانی» با نمایش فیلم مستند «عمو جان» و با سخنرانی تعدادی از کارگردانان سینما و شخصیت‌های برجسته فرهنگی و هنری در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود. شب […]

سروش سینما :

سینماپرس: شب چهره ماندگار «مسعود جعفری جوزانی» در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

به گزارش سینماپرس، شب چهره ماندگار سینمای ایران «مسعود جعفری جوزانی» با نمایش فیلم مستند «عمو جان» و با سخنرانی تعدادی از کارگردانان سینما و شخصیت‌های برجسته فرهنگی و هنری در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

شب «مسعود جعفری جوزانی» فیلمنامه‌نویس و کارگردان سینما و تلویزیون ایران با نمایش فیلم مستند «عمو جان» به کارگردانی مهدی امامی و با سخنرانی تعدادی از کارگردانان سینما و شخصیت‌های برجسته فرهنگی و هنری ایران از جمله؛ جواد طوسی، محمد تهامی‌نژاد، علیرضارئیسیان، سحر جعفری جوزانی و محمد حسین یزدانی‌راد در ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه جاری در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود. خانه اندیشمندان علوم انسانی در تهران، خیابان استاد نجات‌اللهی، نبش خیابان ورشو واقع شده است.

شب «مسعود جعفری جوزانی» به همت مجله «بخارا» با سردبیری علی دهباشی و با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link