شماره جدید دنیای تصویر منتشر شد – اخبار سینمای ایران و جهان
شماره جدید دنیای تصویر منتشر شد – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: در شماره جدید ماهنامه سینمایی دنیای تصویر پرونده‌ی ویژه و مفصلی برای «رُما» فیلم تحسین‌شده‌ی امسال تدارک دیده شده است. به گزارش سینماپرس، در شماره جدید ماهنامه سینمایی دنیای تصویر پرونده‌ی ویژه و مفصلی برای «رُما» فیلم تحسین‌شده‌ی امسال تدارک دیده شده است. علاوه براین، به بهانه پخش سریال موفق «دختر […]

سروش سینما :

سینماپرس: در شماره جدید ماهنامه سینمایی دنیای تصویر پرونده‌ی ویژه و مفصلی برای «رُما» فیلم تحسین‌شده‌ی امسال تدارک دیده شده است.

به گزارش سینماپرس، در شماره جدید ماهنامه سینمایی دنیای تصویر پرونده‌ی ویژه و مفصلی برای «رُما» فیلم تحسین‌شده‌ی امسال تدارک دیده شده است. علاوه براین، به بهانه پخش سریال موفق «دختر درامر» مروری داریم بر کارنامه جان لوکاره نویسنده سرشناس ادبیات جاسوسی و آثار اقتباس شده از نوشته‌های او. سفر به ماه و فیلم «اولین انسان»، «حماسه کولی» و تصویر زندگی‌نامه‌ای از فردی مرکوری و گروه موسیقی کوئین، «درخت گلابی وحشی» آخرین اثر نوری بیلگه جیلان و… دیگر مطالب این شماره‌ی مجله است.

علاقه‌مندان سینمای ایران هم در این شماره گفتگو با هاتف علیمردانی و سیامک انصاری و یادداشت‌هایی تحلیلی درباره مفهوم ابتذال در سینمای ایران و کارنامه پرفراز و نشیب کمال تبریزی را خواهند خواند.

شماره جدید دنیای تصویر هم‌اکنون در روزنامه‌فروشی‌های سراسر کشور موجود است.

[ad_2]

Source link