فراخوان انتخاب بازیگر برای «هیس پسرها گریه نمی‌کنند»
فراخوان انتخاب بازیگر برای «هیس پسرها گریه نمی‌کنند»

سروش سینما | پوران درخشنده کارگردان پروژه سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» برای انتخاب بازیگران این پروژه یک فراخوان اینستاگرامی منتشر کرد. پوران درخشنده نزدیک به ۲ سال است که پروانه ساخت «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را دریافت کرده و به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای ساخت این فیلم سینمایی است. «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» […]

سروش سینما | پوران درخشنده کارگردان پروژه سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» برای انتخاب بازیگران این پروژه یک فراخوان اینستاگرامی منتشر کرد.

پوران درخشنده نزدیک به ۲ سال است که پروانه ساخت «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را دریافت کرده و به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای ساخت این فیلم سینمایی است.

«هیس پسرها گریه نمی‌کنند» یک داستان اجتماعی دارد و با به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی و در ادامه تجربه «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند»، این بار با محوریت پسرها ساخته می‌شود.

فراخوان بازیگری این فیلم سینمایی در صفحه شخصی پوران درخشنده در اینستاگرام، برای پسران ۱۰ تا ۱۶ ساله و برای دختران و پسران بین ۲۰ تا ۳۰ ساله منتشر شده است.

در این فراخوان اعلام شده است که داوطلبان حضور در این فیلم حتماً باید دوره‌های بازیگری گذرانده باشند.

پوران درخشنده پیش از این در سال ۱۳۹۲ فیلم سینمایی «هیس، دختران فریاد نمی‌زنند» را روانه پرده سینماهای کشور کرده بود، این فیلم سینمایی نیز درباره مشکلاتی بود که دختران در جامعه با آن روبرو هستند و آزار می‌بینند. این فیلم سینمایی توانسته بود جوایز متعددی را از جشنواره‌های بین‌المللی دریافت کند.

آنچه مشخص است، این کارگردان ساخت این پروژه سینمایی را بعد از گذشت ۲ سال از دریافت پروانه ساخت، به زودی آغاز خواهد کرد.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : سروش سینما