فراخوان پردیس تئاتر شهرزاد برای خاطره‌های تئاتر
فراخوان پردیس تئاتر شهرزاد برای خاطره‌های تئاتر

پردیس تئاتر شهرزاد طی فراخوانی از تماشاگران تئاتر دعوت کرده که با انتشار متن و عکس از خاطره‌های تئاتری و دلتنگی‌هایشان برای تئاتر در ایام کرونا بگویند.

با شیوع ویروس کرونا سالن‌های تئاتر هم با شروع قرنطینه خانگی دست از کار کشیدند و تا اطلاع ثانوی تئاتر تعطیل هستند. اما این تعطیلی‌های ضروری، نباید باعث شود که تماشاگرن تئاتر ارتباطشان با سالن های تئاتری قطع شود. پردیس تئاتر شهرزاد در رویکردی جدید بنا دارد با چالش خاطره بازی با تئاتر، این ارتباط را محکم نگه دارد. در این چالش جدید، مخاطبان از دلتنگی برای تئاتر و خاطره هایشان از سالن های تئاتر می‌گویند.
در این اطلاعیه از تماشاگران خواسته شده که با انتشار عکس و متن هایشان در اینستاگرام، به این چالش بپیوندند.
سالن تئاتر برای هر کسی یه مفهومی دارد. هر کدام از ما با قدم گذاشتن در سالن، یاد یک لحظه از نمایش یا فردی می‌افتیم. چه چیزی شما را به یاد تئاتر شهرزاد می‌اندازد ؟ کدام عکس که در این مجموعه ثبت کرده‌اید برایتان پر از خاطره است ؟ در این روزهای کرونایی از خاطرات تئاتری پیش از کرونا بگویید. بگویید چقدر دلتان برای تئاتر تنگ شده است.
برای شرکت در خاطره بازی تئاتر شهرزاد،  از شما دعوت می‌کنیم که با آپلود عکس و کپشن ( متن ) ازخاطره ها و تجربه های شیرین تماشای تئاتری بگویید،  چقدر دلتان برای تئاتر تنگ شده و بنویسید که دوست دارین تئاتر شهرزاد چگونه باشد؟

برای شرکت در این چالش تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارید که با آپلود عکس و متن در صفحه اینستاگرام خود، در این چالش شرکت کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تئاتر شهرزاد و یا صفحه اینستاگرام این مجموعه مراجعه کنید.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : ایرنا