فروش بلیت سینماحقیقت از ۲۴ آذرماه
فروش بلیت سینماحقیقت از ۲۴ آذرماه

همزمان با شب یلدا ،علی ضیا، پوریا پورسرخ، وحید حسینی، رضا رشیدپور، باربد بابایی، رضا رفیع، منصور ضابطیان، سروش صحت، حمید گودرزی، حامد آهنگی و مبینا نصیری ویژه‌برنامه‌های این شب را در شبکه‌های مختلف تلویزیون عهده دار خواهند بود.

فیلم‌های مستند چهاردهمین دوره جشنواره سینما حقیقت به صورت آنلاین در سامانه هاشور نمایش داده می‌شود و بلیت‌فروشی از ۲۴ آذرماه آغاز خواهد شد.

به گزارش سروش سینما، تمامی فیلم‌های مستند جشنواره سینماحقیقت به صورت آنلاین در سامانه «هاشور» نمایش داده خواهد شد و علاقمندان می‌توانند برای تماشای فیلم‌ها به سامانه هاشور به آدرس https://hashure.com مراجعه کنند.

در سامانه هاشور دو بخش بنام خانه جشنواره و بخش مردمی وجود دارد. بخش خانه جشنواره شامل نمایش تمامی آثار برای میهمانان جشنواره، فیلمسازها ،فعالان حوزه مستند و اصحاب رسانه است که می توانند به شکل رایگان فیلم‌ها را مشاهده کنند.
بخش دیگر اکران عمومی است که علاقمندان می‌توانند برای یک فیلم بلیت تهیه کنند. بلیت خریداری شده برای تماشای هر فیلم فقط در همان تاریخ خریداری شده اعتبار دارد و قابل استفاده است.
بلیت فروشی در سامانه «هاشور» از دوشنبه ۲۴ آذرماه آغاز می‌شود و قیمت بلیت باتوجه به نوع فیلم ۵۰ هزار ریال، ۷۰ هزار ریال و ۱۰۰ هزار ریال خواهد بود و کسانی‌که عضو خانه سینما نیستند، میهمان جشنواره نیستند و دسترسی به فیلم‌ها ندارند، می‌تواند اکانت vip به قیمت ۳۰۰ هزار تومان تهیه کنند و به تمامی فیلم‌های جشنواره سینماحقیقت در سامانه هاشور دسترسی داشته باشند.
جدول اکران عمومی سامانه هاشور همان جدول اکران عمومی «سینماحقیقت» است که در این پلتفرم‌ عرضه می‌شود اما در بخش خانه جشنواره سامانه هاشورعلاوه بر فیلم‌هایی که در سایر پلتفرم‌ها نمایش داده می‌شوند آثار دیگری از بخش بین الملل و بخش ملی نیز نمایش داده خواهد شد.
بخش مردمی شامل همه فیلم‌هایی می‌شود که در بخش خانه جشنواره وجود دارد و علاقمندان فیلم‌های مستند می‌توانند به همه آنها از طریق پلتفورم هاشور دسترسی داشته باشند. بخش دیگر شامل اکران‌های مردمی است که برنامه متفاوتی دارد و علاقمندان بر اساس علاقمندی‌هایشان می‌توانند فیلم‌ها را روزانه خریداری کنند.
چهاردهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» به صورت آنلاین با دبیری محمد حمیدی مقدم از ۲۵ آذر تا ۲ دی ماه برگزار می‌شود.

  • نویسنده : شکیبا
  • منبع خبر : فارس