فیلم‌هایی که در جشنواره عمار به سانس‌ ویژه رسیدند – اخبار سینمای ایران و جهان
فیلم‌هایی که در جشنواره عمار به سانس‌ ویژه رسیدند – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: در اولین روز اکران فیلم های نهمین جشنواره فیلم عمار فیلم‌های داستانی «جمعه گل» و «محمود» با استقبال مخاطبان به سانس‌های ویژه رسیدند. به گزارش سینماپرس، به دنبال استقبال فراوان مخاطبان از فیلم‌های داستانی «جمعه گل» و «محمود» در نخستین روز جشنواره مردمی فیلم عمار، این دو فیلم امشب سه‌شنبه ۱۱ […]

سروش سینما :

سینماپرس: در اولین روز اکران فیلم های نهمین جشنواره فیلم عمار فیلم‌های داستانی «جمعه گل» و «محمود» با استقبال مخاطبان به سانس‌های ویژه رسیدند.

به گزارش سینماپرس، به دنبال استقبال فراوان مخاطبان از فیلم‌های داستانی «جمعه گل» و «محمود» در نخستین روز جشنواره مردمی فیلم عمار، این دو فیلم امشب سه‌شنبه ۱۱ دی‌ماه مجددا در سینما فلسطین اکران ویژه ‌می‌شوند.

فیلم داستانی «جمعه گل» به گارگردانی محمدرضا حاجی غلامی روایتگر داستان پسری نوجوان است که با بچه‌های مهاجر افغانستانی مشکل دارد اما به دلیل اینکه پدر یکی از این بچه‌ها به عنوان مدافع حرم در جنگ شرکت کرده، رفاقتی بین او و این پسر شکل می‌گیرد و در این بین اتفاقاتی می‌افتد.

فیلم داستانی «محمود» به کارگردانی علی زهیری روایتی از داستان زندگی شهید مدافع حرم محمود مراد اسکندری است؛ جوانی ۱۹ ساله که با پیگیری‌های خود و به‌صورت داوطلبانه به سوریه اعزام می‌شود.

اکران فیلم‌های نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار از دوشنبه ۱۰ دی ماه آغاز شده و تا آخر هفته آینده ادامه خواهد داشت.

[ad_2]

Source link