فیلم متقاضی اکران در سینما نداریم/تعطیلی سینما راس ساعت ۲۱
فیلم متقاضی اکران در سینما نداریم/تعطیلی سینما راس ساعت ۲۱

سروش سینما/ شایسته گفت:امروز فیلم خاصی متقاضی نبود و فعلا فیلم‌های «پیشی میشی»، «آقای سانسور» و «دیدن این فیلم جرم است» اکران می‌شوند تا هفته آینده تقاضا‌های اکران برسد.

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش درباره جزئیات جلسه دوشنبه، ۲۱ دی‌ماه این شورا به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: از امروز سینما‌های تهران با حفظ دستورالعمل های بهداشتی بازگشایی شدند و در این باره از ستاد ملی مقابله با کرونا نیز تشکر می‌کنیم، در عین حال از مردم که مخاطبان اصلی فیلم‌ها هستند در خواست می‌شود که همچنان شرایط کرونا را مدنظر داشته باشند.

وی تاکید کرد: بسته حمایتی سازمان سینمایی برای حمایت از صاحبان آثار و سینمادار‌ها هفته آینده اعلام می‌شود.

او در پاسخ به اینکه آیا فیلمی برای اکران متقاضی شده است؟ گفت: امروز فیلم خاصی متقاضی نبود و فعلا فیلم‌های «پیشی میشی»، «آقای سانسور» و «دیدن این فیلم جرم است» اکران می‌شوند تا هفته آینده تقاضا‌های اکران برسد.در حال حاضر حدود ۴۰ سینما در سراسر کشور فعال هستند و برخی از سینما‌های تهران از عصر بازگشایی می‌شوند.

شایسته گفت:بسیاری از آن‌ها در انتظار اکران یک فیلم خوب هستند تا مردم را به سینما‌ها جذب کنند. سینماها باید به نحوی برنامه ریزی کنند که تا ساعت ۲۱ سانس ها تمام شود.

تاکنون سینما‌های آزادی، سپیده، چارسو، استقلال، ایران مال در تهران باز شده‌اند و چند سینمای دیگر هم از عصر امروز قرار است فعالیت خود را از سر بگیرند.

  • نویسنده : یوسفی
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران