قهرمان عصر جدید، شب سال تحویل مشخص می‌شود
قهرمان عصر جدید، شب سال تحویل مشخص می‌شود

سروش سینما/ امشب و با پخش آخرین برنامه اعلام نتایج از مرحله نیمه‌نهایی عصر جدید، تکلیف ۲ فینالیست دیگر از این برنامه مشخص خواهد شد و عید مبعث فینال روی آنتن می‌رود.

گروه ستاره هشتم، گروه جوانمردان ایران‌زمین و گروه فرشتگان نینجا تا اینجا به رقابت نهایی مسابقه تلویزیونی عصر جدید رسیده‌اند و امشب از برنامه چهارم، بین عرفان طهماسبی و بهاره سرگلزایی و از برنامه پنجم، بین علی فریادی و گروه مجاز، رأی مردم تعیین خواهد کرد که کدام دو اجرا، ترکیب ۵ فینالیست را کامل می‌کنند.

این برنامه اعلام نتایج، دو خواننده را که در صحنه عصر جدید درخشیدند به عنوان مهمان، روی صحنه آورده است؛ پارسا خائف و امیرحسین اسکندری‌نیا.

با اعلام روابط عمومی عصرجدید، فینال این فصل برنامه، عید مبعث روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت و بعد از آن، این مردم هستند که با رأی به اجرای محبوب خود از میان پنج فینالیست، قهرمان فصل دوم عصر جدید را مشخص می‌کنند.

پخش عصر جدید تا پایان سال با ویژه برنامه‌های مختلفی از جمله مستند فینالیست‌ها ‌و باشگاه مهارت، شنبه‌ها و یکشنبه‌ها ادامه دارد.

نتایج فینال و قهرمان هم یک روز مانده به سال تحویل و در یک ویژه‌برنامه بزرگ، به بینندگان میلیونی این رقابت تلویزیونی معرفی خواهد شد. تکلیف مقام‌های دوم تا پنجم هم در همین ویژه‌برنامه نوروزی مشخص می‌شود.

  • نویسنده : شکیبا
  • منبع خبر : تسنیم