«لامینور» داریوش مهرجویی به پیش تولید رسید – اخبار سینمای ایران و جهان
«لامینور» داریوش مهرجویی به پیش تولید رسید – اخبار سینمای ایران و جهان

[ad_1] سینماپرس: بیست و ششمین فیلم سینمایی داریوش مهرجویی با نام «لامینور»، با انتخاب بهرام بدخشانی به عنوان مدیر فیلمبرداری، پیش تولید خود را آغاز کرد. به گزارش سینماپرس، با آغاز پیش تولید فیلم سینمایی «لامینور» بیست و ششمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی در مسیر تولید قرار گرفت. سازنده تعدادی از ماندگارترین فیلم های تاریخ سینمای ایران، […]

[ad_1]

سینماپرس: بیست و ششمین فیلم سینمایی داریوش مهرجویی با نام «لامینور»، با انتخاب بهرام بدخشانی به عنوان مدیر فیلمبرداری، پیش تولید خود را آغاز کرد.

به گزارش سینماپرس، با آغاز پیش تولید فیلم سینمایی «لامینور» بیست و ششمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی در مسیر تولید قرار گرفت.

سازنده تعدادی از ماندگارترین فیلم های تاریخ سینمای ایران، این روزها با تکمیل فیلمنامه فیلم جدیدش در حال انتخاب عوامل و بازیگران «لامینور» است.

تاکنون از میان عوامل پشت صحنه حضور بهرام بدخشانی به عنوان مدیر فیلمبرداری قطعی شده تا این سومین مدیریت فیلمبرداری او در فیلمی از داریوش مهرجویی باشد.

در کارنامه بدخشانی، مدیریت فیلمبرداری فیلم های مختلفی همچون «دایره»، «بمانی»، «دوئل»، «تقاطع»، «من ترانه ۱۵ سال دارم»، »پارتی»، «هیوا» و «راه آبی ابریشم» به چشم می خورد.

«لامینور»  به کارگردانی داریوش مهرجویی بر اساس فیلمنامه ای مشترک از وحیده محمدی فر و داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان تولید می شود.

 داریوش مهرجویی به تازگی با نظر منتقدان سینما، به عنوان بهترین کارگردان تاریخ سینمای ایران انتخاب شده است.

[ad_2]

Source link