مجروح شدن خبرنگار شبکه العالم توسط صهیونیست‌ها + فیلم – اخبار سینمای ایران و جهان
مجروح شدن خبرنگار شبکه العالم توسط صهیونیست‌ها + فیلم – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: اسراء البحیصی خبرنگار شبکه خبری العالم در شرق غزه، شب گذشته براثر شلیک نظامیان اشغالگر صهیونیست مجروح شد. به گزارش سینماپرس، شب گذشته ۲۳ آذرماه، حین ارتباط زنده از تهران با اسراء البحیصی خبرنگار شبکه العالم و گفتگوی وی با مجری و پوشش تظاهرات جمعه شب اتفاقی افتاد که باعث شد […]

سروش سینما :

سینماپرس: اسراء البحیصی خبرنگار شبکه خبری العالم در شرق غزه، شب گذشته براثر شلیک نظامیان اشغالگر صهیونیست مجروح شد.

به گزارش سینماپرس، شب گذشته ۲۳ آذرماه، حین ارتباط زنده از تهران با اسراء البحیصی خبرنگار شبکه العالم و گفتگوی وی با مجری و پوشش تظاهرات جمعه شب اتفاقی افتاد که باعث شد خبرنگار شبکه العالم توسط صهیونیست ها مجروح شود. نظامیان صهیونیست سعی داشتند با هدف گرفتن تیم خبری شبکه مانع از پوشش خبری این تظاهرات توسط شبکه العالم شوند.

با توجه به تصاویر زنده منتشر شده از شکبه خبری العالم، خبرنگار این شبکه در حالی که لباس مخصوص خبرنگاری بر تن داشت و به راحتی از سوی نظامیان صهیونیست قابل تشخیص بود، هدف گلوله پلاستیکی قرار گرفته و مجروح شده است.

این در حالی است که نظامیان رژیم صهیونیستی پیش از این نیز تیم های خبری و امدادی در نوار غزه را هدف حمله قرار داده اند.

اسراء البحیصی ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری هم هدف حمله اشغالگران قرار گرفته بود. علاوه بر این، وی در ۱۹ شهریور نیز حین تیراندازی گسترده ارتش صهیونیستی به طرف مردم غزه و تصادف با خودرو از ناحیه دست مجروح شد.

 سماح الکحله دیگر خبرنگار شبکه العالم نیز چندین بار در جریان حملات رژیم صهیونیستی به اعتراضات فلسطینی ها مجروح شده است.

اقدام محکوم نظامیان صهیونیست در شرایطی صورت می گیرد که خبرنگاران حاضر در صحنه های درگیری و حتی جنگ از مصونیت بین المللی برخوردارند و نباید از سوی نظامیان مورد هدف قرار گیرند.

[ad_2]

Source link