مسابقه «ایران» بعد از ایام سوگواری سیدالشهداء روانه آنتن می‌شود
مسابقه «ایران» بعد از ایام سوگواری سیدالشهداء روانه آنتن می‌شود

سروش سینما | آخرین قسمت از فصل اول «ایران» روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد و فصل بعدی این مسابقه با بازی‌های جدید، بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) روانه آنتن می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، تهیه‌کننده مسابقه «ایران» با اشاره به پخش۶۰  قسمت در فصل اول این مسابقه گفت: هدف اصلی این مسابقه ایران شناسی و آشنایی با مسائل و مفاخر کشور است و فصل دوم نیز با همین رویکرد ادامه خواهد داشت.

هاشم رضایت با اشاره به تغییراتی در فصل دوم این مسابقه پس از ایام عزاداری محرم یادآور شد: همچنان تمام سئوالات مختص کشور عزیزمان است اما در فرم و برخی بخش ها تغییراتی بوجود خواهد آمد.

رضایت اظهار داشت: اختصاص تمام سوالات به موضوعات فرهنگی _ اجتماعی ایران در تاریخ مسابقه‌های تلویزیونی بی‌سابقه است و این مزیت نسبی در فصل آینده نیز حفظ خواهد شد.

وی افزود: شرط اصلی حضور در برنامه، ثبت نام در اپلیکیشن رایگان و مطالعه سئوالات است و از این طریق قصد داریم دانش عمومی مردم را نسبت به کشورمان ارتقا دهیم.

رضایت در ادامه درباره اتمام فصل اول برنامه و زمان پخش اولین قسمت از فصل جدید این مسابقه نیز گفت: مسابقه «ایران» نیز مثل همه برنامه‌های تلویزیونی سعی دارد به منظور احترام به نظر مخاطبان، در هر فصل تغییراتی را لحاظ کند. این نوید را به مخاطبان می‌دهیم که فصل بعدی این مسابقه با بازی‌های جدید، بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) روانه آنتن کنیم.

مسابقه «ایران» به تهیه کنندگی هاشم رضایت وکارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تولید می‌شود.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : سروش سینما