معزی: به عادت پوچ دوگانه‌سازی پایان دهیم
معزی: به عادت پوچ دوگانه‌سازی پایان دهیم

سروش سینما/ معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری در اعتراض به دوگانه‌سازی‌های صداوسیما گفت: به عادت پوچ دوگانه‌سازی پایان دهیم و حرمت جان انسان را نگاه داریم.

علیرضا معزی روز شنبه با انتشار فیلم کامل گزارش سخنگوی ستادملی مقابله با کرونا در جلسه امروز صبح این ستاد، در حساب کاربری خود در توییتر درباره انتشار یکسویه خبر تخلف از دستورالعمل‌ها در بخش‌های خبری صدا وسیما در رشته توییتی نوشت: مسؤولان وزارت بهداشت در جلسه‌ امروز ستاد ملی کرونا هم از مسافرت در تعطیلات گلایه کردند و هم به پروتکل‌شکنی در تجمعات مذهبی اعتراض داشتند خصوصا به شیوه‌ برگزاری نماز جمعه و مراسمات عزاداری در قم. در ستاد ملی، هرگز دوگانه‌سازی نشد اما اخبار امروز صدا وسیما صرفا به عامل سفر اشاره کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری در توییت دیگری نوشت: به این عادت پوچ دوگانه‌سازی، پایان دهیم. مراسمات عزاداری بدون رعایت دستورالعمل‌ها همانقدر به گسترش کرونا و مرگ شهروندان خواهد انجامید که مسافرت رفتن در تعطیلات. بپذیریم که انگیزه‌ شکل‌گیری یک تجمع، از خطرات آن برای سلامت عمومی نخواهد کاست. حرمت جان انسان را نگاه داریم.

  • نویسنده : کامکار
  • منبع خبر : ایرنا