نماینده ولی فقیه در استان البرز به عماریون جایزه می‌دهد – اخبار سینمای ایران و جهان
نماینده ولی فقیه در استان البرز به عماریون جایزه می‌دهد – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: آیت الله حسینی همدانی امام جمعه شهر کرج با اعلام جایزه «مشکات» برای فیلم‌هایی با موضوع نماز جمعه در بخش فراخوان مردمی نهمین جشنواره عمار، مشارکت کرد. به گزارش سینماپرس، آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج جایزه مشکات را در بخش فراخوان […]

سروش سینما :

سینماپرس: آیت الله حسینی همدانی امام جمعه شهر کرج با اعلام جایزه «مشکات» برای فیلم‌هایی با موضوع نماز جمعه در بخش فراخوان مردمی نهمین جشنواره عمار، مشارکت کرد.

به گزارش سینماپرس، آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج جایزه مشکات را در بخش فراخوان های مردمی برای بهترین اثر با موضوع نماز جمعه برای فیلمسازان نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» اختصاص داد.

جشنواره مردمی فیلم «عمار» در فراخوان نهمین دوره خود از تمام موسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است موضوعات و دغدغه‌های مدنظرشان را در حوزه تولید در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

دبیرخانه جشنواره «عمار» تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ فراخوان‌های جدید را می پذیرد. بدیهی است فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند در فراخوان نهایی اعلام می شوند.

[ad_2]

Source link