پخش زنده افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم «مقاومت» از شبکه نمایش – اخبار سینمای ایران و جهان
پخش زنده افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم «مقاومت» از شبکه نمایش – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: مراسم افتتاحیه و اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به صورت زنده از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماپرس، پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم “مقاومت” که امشب(دوشنبه پنجم آذرماه) همزمان با هفته بسیج، در تالار وحدت برگزار خواهد شد،  ساعت ۱۸ به صورت زنده از  شبکه نمایش پخش می‌شود. پانزدهمین […]

سروش سینما :

سینماپرس: مراسم افتتاحیه و اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به صورت زنده از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم “مقاومت” که امشب(دوشنبه پنجم آذرماه) همزمان با هفته بسیج، در تالار وحدت برگزار خواهد شد،  ساعت ۱۸ به صورت زنده از  شبکه نمایش پخش می‌شود.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و سازمان‌های مختلف کشور همزمان با هفته گرامیداشت بسیج از پنجم تا نهم آذرماه به دبیری محمد خزاعی در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.

قرار است مراسم اختتامیه این جشنواره نیز که روز جمعه نهم آذر در برج میلاد برگزار می‌شود نیز به صورت زنده از شبکه نمایش پخش شود.

[ad_2]

Source link