“پس از آزادی” ماه محرم از بلاتکلیفی درمی‌آید؟
“پس از آزادی” ماه محرم از بلاتکلیفی درمی‌آید؟

سروش سینما/ مجموعه تلویزیونی "پس از آزادی" قرار است با گذراندن مراحل تکمیلی خودش را برای ماه محرم ۱۴۰۰ آماده کند و به آنتن شبکه یک برسد.

مجموعه تلویزیونی “پس از آزادی” قرار بود در محرم ۱۳۹۹ خودش به آنتن شبکه یک سیما برسد اما به هر حال این موقعیت برای محمدعلی باشه آهنگر و هنرمندان این سریال فراهم نشد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد “پس از آزادی” این روزها در حال گذراندن مراحل تکمیلی است تا بتواند گزینه اصلی ماه محرم ۱۴۰۰ اولین شبکه تلویزیون باشد.

سریالی که به خاطر نمایش مشکلات اقتصادی، فضای پس از آزادی از زندان، گرفتاری‌های اشتغال و خیلی از دغدغه‌های دیگر، درام سنگین به حساب می‌آید و شاید گزینه مناسبی برای این ایام باشد. رضا داودنژاد، اندیشه فولادوند، مرتضی اسماعیل کاشی، اصغر همت، قاسم زارع، خسرو شهراز، سام کبودوند، امید روحانی، حسین باشه‌آهنگر، رویا جاویدنیا، رامین سیار دشتی، المیرا دهقان و… از بازیگران اصلی سریال “پس از آزادی”‌اند.

سریالی که ۱۲ ماه در لوکیشن‌های مختلف جلوی دوربین قرار گرفت. سریال “پس از آزادی” اعلام شده بود در ۳۵ قسمت تولید می‌شود با اضافه شدن پنج قسمت دیگر به ۴۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای رسید. باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چون معاونت سیما ترکیب سریال‌ها در شبکه‌های تلویزیون به چه صورت باشد.

  • نویسنده : شکیبا
  • منبع خبر : تسنیم