کامرون دیاز دلیل بازنشستگی اش از بازیگری را اعلام کرد
کامرون دیاز دلیل بازنشستگی اش از بازیگری را اعلام کرد

سروش سینما | کامرون دیاز که دو سال پیش بازیگری را رها کرد، گفته است با کنار گذاشتن هنرپیشگی، "روح و روانش به آرامش رسیده است."

کامرون دیاز برای ۲۰ سال در هالیوود حضور داشته و در فیلم‌هایی چون “جان مالکوویچ بودن”، “فرشتگان چارلی” و “آسمان وانیلی” بازی کرده است.

آخرین بازی او در سال ۲۰۱۴ در فیلم “آنی” به کارگردانی ویل گلوک بود. کامرون دیاز ۴۷ ساله به پادکست گویینت پالترو، هنرپیشه آمریکایی گفته است “به آرامش رسیدم، چون بالاخره توانستم به خودم برسم.”

“این حرف عجیبی است که می‌زنم، می‌دانم خیلی‌ها آن را درک نخواهند کرد، اما کار کردن در آن سطح بسیار شدید است، آنقدر در چشم باشی و در ملا عام.”

او گفته است آنقدر خودم را وقف بازیگری کرده بودم که متوجه شدم “هیچ جایی برای زندگی شخصی خودم باقی نگذاشته‌ام.”

کامرون دیاز که یکی از درآمدزاترین بازیگران هالیوود در دو دهه گذشته بوده، گفت “تصمیم گرفتم که چیزهای دیگری را در زندگی‌ام می‌خواهم.”

شهرت کامرون دیاز با فیلم ماسک در سال ۱۹۹۴ آغاز شد که در آن با جیم کری هم‌بازی بود.

او می‌گوید فشار مسئولیت برای فیلم‌های چند میلیون دلاری می‌تواند “بیش از حد” باشد.

کامرون دیاز در بخش دیگری گفت “من به زندگی خودم نگاهی کردم. وقتی فیلمی می‌سازی، آنها مالک تو هستند، برای ۱۲ ساعت در روز برای ماه‌ها کار می‌کنی و هیچ زمانی برای کار دیگری نداری.”

“می‌خواستم بدانم آیا می‌توانم از خودم مراقبت کنم و چطور یک فرد بالغ باشم.”

کامرون دیاز در سال ۲۰۱۸ تائید کرد که بازیگری را رها کرده اما این احتمال را هم رد نکرده که ممکن است روزی دوباره به این عرصه برگردد.

  • نویسنده : حامد هاشمی
  • منبع خبر : سروش سینما