«گرگ بازی» در فرهنگسرای ارسباران – اخبار سینمای ایران و جهان
«گرگ بازی» در فرهنگسرای ارسباران – اخبار سینمای ایران و جهان

سروش سینما : سینماپرس: فیلم سینمایی «گرگ بازی» ساخته عباس نظام دوست، یکشنبه ۱۸ آذرماه در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود. به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «گرگ بازی» به کارگردانی عباس نظام دوست یکشنبه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده می شود و پس از آن با حضور عوامل […]

سروش سینما :

سینماپرس: فیلم سینمایی «گرگ بازی» ساخته عباس نظام دوست، یکشنبه ۱۸ آذرماه در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «گرگ بازی» به کارگردانی عباس نظام دوست یکشنبه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده می شود و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.

«گرگ بازی» داستانی متفاوت، پرکشش و رازآلود از چند رفیق قدیمی است که شبی در خانه موروثی یکی شان جمع می‌شوند و با ورود مهمانان تازه وارد به جمع، ماجراهای عجیبی رخ می‌دهد.

عباس نظام دوست نویسنده و کارگردان، سحر عصرآزاد منتقد، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی دیگر از عوامل و بازیگران فیلم مهمانان چهارصد و نود و یکمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند. ‌

علی مصفا، هانیه توسلی، نگار جواهریان، سهیلا گلستانی، سعید چنگیزیان، مهسا علافر، فهیمه اَمَن‌زاده، احسان گودرزی، حمید پورآذری، امیرحسین قدسی، ژرژ پطرسی، منوچهر زنده‌دل، محمدرضا مالکی، سوده سعدایی و قاسم فرمانبردار بازیگران «گرگ بازی» هستند.

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link